לקראת הצעת עבודה

כיצד לחפש עבודה כשאתם עובדים?

כיצד לחפש עבודה כשאתם עובדים? \ אורית ודניאל - אוגוסט 2016

כל אחד מאיתנו בשלב מסוים במהלך הקריירה, יתנסה בחיפוש עבודה בזמן שהוא/היא עדיין עובדים. תמיד טוב יותר לחפש עבודה כאשר אתה עדיין עובד, הן על מנת לשמור על ביטחון כלכלי, והן על מנת שלא לשדר לחץ למעסיק הפוטנציאלי, ולהשאיר לך את האפשרות לבחור לעצמך עבודה טובה ומספקת מבלי ההכרח להתפשר על כל עבודה שתמצא.

 

מהצד השני, תהליך חיפוש העבודה, שליחת קורות חיים, שיחות עם מעסיקים ומגייסים והגעה לראיונות פרונטליים, כל אלו אינם פשוטים כאשר אתם עדיין עובדים ועליכם לשמור את עניין חיפוש העבודה, לעצמיכם.

כיצד להתקבל לעבודה בהייטק ללא תואר ראשון

כיצד להתקבל לעבודה בהייטק ללא תואר ראשון \ דניאל - יוני 2016

הסוד הגדול של עולם ההייטק הוא שמספר עצום של אנשים שעובדים בתעשייה זו התחילו מבלי תארים אקדמאיים. הם לא עשו תואר ראשון ובכל זאת הם יודעים לכתוב קוד, למכור מוצרים, לנהל מחלקות, והם מצוינים במה שהם עושים.

בנוסף לתכנות, תעשייה ההייטק זקוקה לאנשים שינהלו מהלכים ופרויקטים ולא רק יפתחו מוצרים. תעשייה ההייטק מעסיקה בין היתר מנהלי חשבונות, מנהלי פרויקטים, עוזרי מנכ"ל, אנשי מכירות ושירות, מנהלים אדמיניסטרטיביים ועוד.

הצעת עבודה- תחילת היחסים עם המנהל

הצעת עבודה- תחילת היחסים עם המנהל \ הצוות - מרץ 2015

מקרה אמיתי: חברה הציעה הצעת עבודה לעובד, העובד התמהמה בהחלטתו וניהל מו"מ לא אפקטיבי . כאשר המועמד חזר עם תשובה חיובית, היה זה מאוחר מידי והחברה החליטה לא להעסיקו!

 

התחל במציאת עבודה המתאימה לך >
חזור למעלה